Aktualizácia Píchaček na Androide

Pokiaľ sa Vám vo webovej aplikácii zobrazilo upozornenie, že je nutné aktualizovať aplikáciu Pichacie Hodiny GIRITON pre Android, tak prosím ihneď postupujte podľa nasledujúcich pokynov.

Nástenné pichacie hodiny s kovovým držiakom a systémom Android 4

Ak máte nástenné pichacie hodiny so systémom Android 4 s kovovým držiakom a čítačkou čipov, tak na aktualizáciu pichacích hodín spravte nasledujúce kroky.

Pozor, pokiaľ sa rozhranie vašich pichacích hodín výrazne líši od obrázkov nižšie, tak pravdepodobne nejde o pichacie hodiny so systémom Android 4. V takom prípade nie je ručná aktualizácia nutná.

1) Vypnite aplikáciu Pichacie Hodiny, a to cez Menu -> Ukončiť aplikáciu.
2) Otvorte zoznam aplikácii - kliknutím na kruhovú ikonku na spodnej časti obrazovky.
3) Spustite aplikáciu "Prehliadač". Pokiaľ aplikáciu "Prehliadač" nemôžete nájsť, postupujte podľa obrázkového návodu nižšie.
4) Do adresového riadku zadajte adresu: giriton.com/giri
(pozor, adresu zadávajte bez https a bez www na začiatku)
5) Stiahne sa vám súbor app.apk.
6) Potiahnite prstom zhora dole z ľavého horného rohu obrazovky, v zobrazenom paneli uvidíte súbor app.apk. Kliknite na neho.
7) Zapne sa aplikácia Pichacie Hodiny. Aplikáciu ukončite opäť cez Menu -> Ukončiť aplikáciu.
8) Kliknite na Inštaovať. Vykoná sa inštalácia aktualizácie a po jej dokončení sa pichacie hodiny reštartujú.
Aktualizácia je hotová.

Čo ak na pichačkách nemáte aplikáciu Prehliadač?

Ukončite aplikáciu Pichacie Hodiny, choďte do Nastavení -> Aplikácie, posuňte úplne doprava do sekcie "Všetky" a úplne dole v zozname nájdete aplikáciu Prehliadač, pri ktorom bude nápis "Deaktivované". Kliknite na aplikáciu a vyberte "Povoliť". Klikom na "Displej" v ľavej časti sa zo sekcie Nastavenia vrátite späť na hlavnú obrazovku.


Ako poznáte, ktoré z vašich pichacích hodín potrebujú aktualizáciu?

Vo webovej aplikácii v agende Spárované zariadenia poznáte Pichacie Hodiny so systémom Android 4 tak, že v stĺpci Model Zariadenia je text "SIBO-Q896" a v stĺpci Verzia zariadenia "4.2.2". Toto sú Android 4 pichacie hodiny, ktorých sa aktualizácia týka. Či už dané pichačky boli aktualizované zistíte v stĺpci "Verzia aplikácie". Akákoľvek staršia verzia než "2.9.38" by mala byť aktualizovaná.

Aplikácia Pichacie Hodiny nainštalovaná na vašom vlastnom telefóne/tablete Android

V prípade, že nemáte nástenné pichacie hodiny s kovovým držiakom a čítačkou čipov, ale máte vlastný telefón/tablet, tak aktualizáciu aplikácie Pichacie hodiny preveďte nasledujúce:

Na Vašom zariadení Android otvorte aplikáciu Obchod Play, vyhľadajte aplikáciu Pichacie Hodiny GIRITON a stlačte "Aktualizovať".